793 666 076 biuro@bio-serwis.pl

Usługi specjalistyczne związane z biogazowniami rolniczymi,
oczyszczalniami, automatyką przemysłową
i procesami technologicznymi.

Firma Bio- Serwis działa w branży techniczno- technologicznej.

Specjalizujemy się m.in.:

PROJEKTOWANIE

Wykonujemy we własnym zakresie obliczenia technologiczne i analizy wstępne, także koncepcje technologiczne i rysunki warsztatowe.

Współpracujemy z jednostkami projektowymi i wykonujemy kompleksowo dokumentację projektową wraz ze wszelkimi procedurami administracyjnymi w zakresie pozwoleń urzędowych.

Świadczymy także usługi doradztwa technicznego w procedowaniu pozwoleń urzędowych. Zapraszamy do współpracy także biura projektowe.

BIOGAZOWNIE

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie biogazowni, zarówno rolniczych jak i przemysłowych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju doradztwo techniczne i technologiczne w zakresie biogazowym, także opinie branżowe.

Oferujemy prowadzenie projektów od koncepcji, aż po rozruch technologiczny, a także późniejszy serwis i wsparcie techniczne. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze instalacji biogazowych oraz nadzór nad budową i rozruchem kilku biogazowni na terenie kraju, a także wsparcie serwisowe i techniczne dla kilkudziesięciu klientów, daje nam przewagę nad innymi firmami branżowymi.

Znamy zagadnienia biogazowe od podszewki, rozwiązemy nawet skomplikowane problemy w tym zakresie!

Zapraszamy do współpracy także jednostki projektowe i instytucje doradcze.

AUTOMATYKA I STEROWANIE

Jednym z głównych kierunków naszej działalności jest elektryka oraz automatyka i sterowanie, które w obecnej chwili stanowią prężnie rozwijający się kierunek techniczny.

Świadczymy usługi w tym zakresie, od etapu projektowania i rozwiązań technicznych do montażu i rozruchów całych układów. Oferujemy także doradztwo techniczne na każdym etapie. Projektujemy i uruchamiamy linie technologiczne i przemysłowe.

Wieloletnia obsługa obiektów przemysłowych i rolniczych wymusiła na nas umiejętność radzenia sobie z problemami w zakresie automatyki.

Dzielimy się doświadczeniem w tym zakresie, wszelkie problemy stanowią dla nas wyzwanie do którego podchodzimy z pasją!

OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

Świadczymy usługi w zakresie budowy i rozbudowy oczyszczalni ścieków i przepompowni, a także stacji uzdatniania wody.

Obsługujemy podmioty w zakresie technicznym i technologicznym, oferujemy doradztwo, wykonawstwo i serwis.

Kompleksowa obsługa Klienta w tym zakresie gwarantuje zadowolenie, a jakość świadczonych usług wyróżnia nas wśród innych firm działających w branży.

INSTALACJE PRZEMYSŁOWE

Początek naszej działalności rozpoczął się od świadczenia usług przy doradztwie i wykonawstwie w zakresie sieci przemysłowych.

Projektujemy i wykonujemy zarówno sieci ciepłownicze jak i technologiczne.

Posiadamy bogate doświadczenie przy wykonawstwie sieci z materiałów: PE-HD, PVC-U, PVC, PP, a także stali szlachetnych oraz czarnej.

W zakresie działań dobieramy i dostarczamy także aparaturę odcinającą oraz wyposażenie techniczne zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Masz pytania ?

Zadzwoń - 793 666 076